Stříkaná pěnová izolace, stavební práce a stavby na klíč

   

 

Stavební práce

Kompletní stavební práce spojené se stříkanou pěnovou izolací

  • Sádrokarton + zateplení pěnou EXY 09  Provedeme kompletní dodávku sádrokartonové konstrukce včetně dodání a aplikace pěny. Co se týče náhrady za sádrokarton, provádíme taky obklady z OSB desek, palubek, nebo lignoporem. Sádrokarton a lignopor na přání zákazníka můžeme také seštukovat.
  • Střecha + pěna. Bez zásahu vnitřních prostor zajistíme kompletní rekonstrukci střechy. Zdemontujeme a zlikvidujeme původní krytinu. Provedeme demontáž staré vaty, očištění starého krovu. Provedeme aplikaci EXY 09 s kompletní dodávkou latí a folie, můžeme provézt také drobné zednické práce např. opravy komínů. Provedeme oplechování, výměnu okapů a svodů atd. Položíme střešní krytinu. Máme certifikát na většinu u nás používaných střešních krytin.
  • Zateplení stěn v kamenném zdivu. Nástřikem EXY 39 s naší speciální technologií provedeme zateplení staré kamenné chalupy tak, že po skončení našich prací máte v místnosti okamžitě teplo, nemusíte čekat další dny, než se vám prohřejí silné kamenné zdi.
  • Zateplení podlah. Nástřikem EXY 39 . Nejprve provedeme demontáž starých podlah navezeme štěrk, provedeme odvětrání, provedeme aplikaci  EXY 39  která nahradí podkladní beton a izolaci proti vodě, přímo na štěrk. Máte tak 3v1. Hydroizolaci, tepelnou izolaci a ušetříte za podkladní beton. Jsme schopni zajistit i podřezání zdiva, tím dosáhnete úplného odizolování zdiva a podlah. Na to provedeme betonáž vlastní podlahy. Možné i položit povrchovou krytinu, nebo dlažbu.
  • Odizolování zdiva z vnější strany. Zajistíme kompletní odkopání základových pasů, provedeme aplikaci EXY 39Ošetříme penetračním nátěrem, vytvoříme drenáže kolem domu, můžeme provézt i okapový chodník.
  • Vyčistíme a zateplíme studnu, nádrže, jímky, bazény, nástřikem  EXY 39