Stříkaná pěnová izolace, stavební práce a stavby na klíč

   

Zajišťujeme aplikaci stříkaných polyuretanových izolačních materiálů, ochranných nátěrů, střešních izolačních systémů společnosti LaPolla Industries v rámci České republiky. Jsme certifikovaným partnerem společnosti HONTER Company s.r.o.

Střešní pěny

FL 2800 - TextStřešní izolace FOAM-LOK™ 2800 a FOAM-LOK™ 3000 sestávají z dvousložkové směsy, jejímž nástřikem lze utěsnit veškeré praskliny, štěrbiny či pukliny. Během krátké chvíle tento typ izolace expanduje na 30ti-násobek původního objemu a tvoří tuhou, celistvou vrstvu, bez jakýchkoliv spojů. Střešní izolace FOAM-LOK™ 2800 a FOAM-LOK™ 3000 tvrdne během krátké chvíle (několik sekund) po nanesení na střešní podklad (plášť). Po nabytí pěny vzniká tepelně izolační vrstva bránící negativním důsledkům povětrnostního vlivu, jež přilne k podkladové vrstvě aniž by ji bylo nutné mechanicky kotvit. Výše popsaný střešní systém lze použít jak pro nové, tak pro stávající střechy.
Nízká hmotnost polyuretanové střešní izolace FOAM-LOK™  téměř nezatěžuje střešní konstrukci.

Optimální aplikace střešní pěny FOAM-LOK™ 2800 je vyžaduje vhodné klimatické a povětrnostní podmínky. Stříkanou izolaci FOAM-LOK™ 2800 není vhodné aplikovat na mokrou nebo vlhkou podkladovou vrstvu, jelikož by se tímto snížila její přilnavost a střešní izolační systém by nefungoval dokonale.

Pokud Vás zajímá izolace FOAM-LOK™ 2800, navštivte prosím fotogalerii nebi videogalerii.