Stříkaná pěnová izolace a ochranné nátěry

Aplikujeme stříkanou pěnovou izolaci v rámci celé ČR. Jsme certifikovaným partnerem společnosti HONTER Company s.r.o.

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalý nástroj pro úsporu energií a návratnost vašich investic. V současné době jednoduše neexistuje lepší forma izolace, o čemž pojednávají mimo jiné četné odborné texty a vědecké či znalecké analýzy.

Stříkaná pěnová izolace je aplikovatelná na všechny typy povrchů v interiéru i exteriéru, přičemž je třeba v závislosti na typu podkladu vybrat její druh. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, bezespárá technologie vylučující vznik tepelných mostů, rychlá aplikace, možnost izolace i jinak velmi těžce dostupných míst a detailů, zamezení prostupu vzduchu stavební konstrukcí a v neposlední řadě šetrnost k životnímu prostředí a energetická úspornost při výrobě i aplikaci, dělají ze stříkané pěnové izolace tepelně izolační materiál budoucnosti. Stříkaná pěnová izolace je vhodná pro tepelnou izolaci obytných, komerčních i průmyslových objektů. Kvalitní stříkaná pěnová izolace udržuje v objektu v zimě teplo a v létě jej chladí.

Stříkaná pěnová izolace nabízí dokonalou formu izolace téměř jakéhokoliv podkladu. Stříkaná pěnová izolace FoamLok je netoxická izolační hmota nanášená stříkáním zajišťující stoprocentní utěsnění dutin podkladu. Stříkaná pěnová izolace zabraňuje proudění vzduchu, vytváří vzduchový zámek a brání vzniku kondenzace v izolaci samotné. Stříkaná pěnová izolace sama o sobě však perfektní izolační vlastnosti negarantuje – špatně aplikovaná nekvalitní pěna se časem drolí, nedrží a odpadá od podkladu, zavdává vzniku tepelných mostů, čímž neplní žádnou ze základních kýžených funkcí. Při výběru dodavatele vstřikované izolace je třeba dbát na předložení všech relevantních certifikátů, zkoušek a technických parametrů.

Stříkaná pěnová izolace EXY 09 kromě samotné izolace nabízí další přidanou hodnotu, zejména díky své nízké prodyšnosti, dobré přilnavosti k nejrůznějším stavebním materiálům a pružnosti. Unikátním způsobem řeší vzduchové netěsnosti a izoluje proti vlhkosti i hluku – je tedy využitelný jako univerzální izolace a ochrana proti proudění vzduchu. Na rozdíl od skelné vaty a dalších „volných“ izolačních materiálů poskytuje komplexní řešení, nikoli pouze jednotlivost, na niž je třena navazovat.

Střešní pěny

Střešní pěny

FL 2800 – TextStřešní izolace FOAM-LOK™ 2800 a FOAM-LOK™ 3000 sestávají z dvousložkové směsy, jejímž nástřikem lze utěsnit veškeré praskliny, štěrbiny či pukliny. Během krátké chvíle tento typ izolace expanduje na 30ti-násobek původního objemu a tvoří tuhou, celistvou vrstvu, bez jakýchkoliv spojů. Střešní izolace FOAM-LOK™ 2800 a FOAM-LOK™ 3000 tvrdne během krátké chvíle (několik sekund) po nanesení na střešní podklad (plášť). Po nabytí pěny vzniká tepelně izolační vrstva bránící negativním důsledkům povětrnostního vlivu, jež přilne k podkladové vrstvě aniž by ji bylo nutné mechanicky kotvit. Výše popsaný střešní systém lze použít jak pro nové, tak pro stávající střechy.
Nízká hmotnost polyuretanové střešní izolace FOAM-LOK™ téměř nezatěžuje střešní konstrukci.

Optimální aplikace střešní pěny FOAM-LOK™ 2800 je vyžaduje vhodné klimatické a povětrnostní podmínky. Stříkanou izolaci FOAM-LOK™ 2800 není vhodné aplikovat na mokrou nebo vlhkou podkladovou vrstvu, jelikož by se tímto snížila její přilnavost a střešní izolační systém by nefungoval dokonale.

Pokud Vás zajímá izolace FOAM-LOK™ 2800, navštivte prosím fotogalerii nebi videogalerii.