Stříkaná pěnová izolace, stavební práce a stavby na klíč

   

Zajišťujeme aplikaci stříkaných polyuretanových izolačních materiálů, ochranných nátěrů, střešních izolačních   . Jsme certifikovaným partnerem společnosti HONTER Company s.r.o.

Izolace interiéru

Pro izolaci interiéru je ideální využit stříkanou izolační pěnu EXY 09 . Jedná se o PUR pěny s otevřenou strukturou buněk.

EXY 09

FL 500 - textIzolace 

EXY 09

  se aplikuje za použití speciálního technologického zařízení nástřikem dvousložkové kapaliny, která po nanesení na stavební konstrukci zvětšuje svůj objem stopadesátinásobně během několika sekund, čímž dojde k zaplnění všech i těžce dostupných míst. Pěnová izolace  EXY 09  výborně přilne k jakékoli stavební konstrukci, zůstává trvale pružná, nesmršťuje se a je objemově stálá po celou dobu životnosti budovy.

 EXY 09  je navržena tak, aby vytvořila vzduchovou bariéru a zabránila průniku vzduchu.

  EXY 09 je dvoukomponentní stříkaná pěnová izolace na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Mezi hlavní výhody patří neměnné tepelně izolační vlastnosti, rychlá montáž, možnost izolace i jinak velmi těžce dostupných míst a detailů. EXY 09   vyplní veškeré mezery a zamezí prostupu vlhkosti a vzduchu stavební konstrukcí.

 

FL 500 Retrofit - textIzolační pěnaEXY 09    se vstřikuje malými otvory vyvrtanými do vnitřního či vnějšího pláště budovy či přímo do dutých míst. Izolační pěna  EXY 09  je vyvinuta speciálně k zateplení stávajících stavebních konstrukcí  tak, aby svoji expanzí neroztrhla či jinak neponičila místo v jehož rámci je aplikovaná - nedochází k vyboulení nebo pnutí, roztržení sádrokartonových příček apod. Pěna se v kapalném stavu aplikuje malým vyvrtaným otvorem ve zdi, „proteče" dutinou, v níž začne reagovat a zcela vyplní její obsah.

Vstřikovaná izolační pěna EXY 09  je ideální jako dodatečné zateplení, kdy je zapotřebí izolovat části objektu, ale není možné odstranit stávající obložení interiérových nebo externích zdí (např. izolace okalových domů).

Pokud Vás zajímá izolace interiéru nebo výše uvedené produkty, navštivte prosím fotogalerii nebi videogalerii.