Stříkaná pěnová izolace, stavební práce a stavby na klíč

   

Jsme certifikovaným partnerem společnosti HONTER Company s.r.o.

Stříkaná pěnová izolace

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalý nástroj pro úsporu energií a návratnost vašich investic. V současné době jednoduše neexistuje lepší forma izolace, o čemž pojednávají mimo jiné četné odborné texty a vědecké či znalecké analýzy.

Stříkaná pěnová izolace je aplikovatelná na všechny typy povrchů v interiéru i exteriéru, přičemž je třeba v závislosti na typu podkladu vybrat její druh. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, bezespárá technologie vylučující vznik tepelných mostů, rychlá aplikace, možnost izolace i jinak velmi těžce dostupných míst a detailů, zamezení prostupu vzduchu stavební konstrukcí a v neposlední řadě šetrnost k životnímu prostředí a energetická úspornost při výrobě i aplikaci, dělají ze stříkané pěnové izolace tepelně izolační materiál budoucnosti. Stříkaná pěnová izolace je vhodná pro tepelnou izolaci obytných, komerčních i průmyslových objektů. Kvalitní stříkaná pěnová izolace udržuje v objektu v zimě teplo a v létě jej chladí.

Stříkaná pěnová izolace nabízí dokonalou formu izolace téměř jakéhokoliv podkladu. Stříkaná pěnová izolace FoamLok je netoxická izolační hmota nanášená stříkáním zajišťující stoprocentní utěsnění dutin podkladu. Stříkaná pěnová izolace zabraňuje proudění vzduchu, vytváří vzduchový zámek a brání vzniku kondenzace v izolaci samotné. Stříkaná pěnová izolace sama o sobě však perfektní izolační vlastnosti negarantuje – špatně aplikovaná nekvalitní pěna se časem drolí, nedrží a odpadá od podkladu, zavdává vzniku tepelných mostů, čímž neplní žádnou ze základních kýžených funkcí. Při výběru dodavatele vstřikované izolace je třeba dbát na předložení všech relevantních certifikátů, zkoušek a technických parametrů.

Stříkaná pěnová izolace EXY 09 kromě samotné izolace nabízí další přidanou hodnotu, zejména díky své nízké prodyšnosti, dobré přilnavosti k nejrůznějším stavebním materiálům a pružnosti. Unikátním způsobem řeší vzduchové netěsnosti a izoluje proti vlhkosti i hluku – je tedy využitelný jako univerzální izolace a ochrana proti proudění vzduchu. Na rozdíl od skelné vaty a dalších „volných" izolačních materiálů poskytuje komplexní řešení, nikoli pouze jednotlivost, na niž je třena navazovat.